Gabby Douglas’ın Hikayesi Türkçe Dublaj İzle

0
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3Yorum yap

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin


Önceki Film <<
Sonraki Film >>
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Gabby Douglas’ın Hikayesi Türkçe Dublaj İzle

Şimdiki filmimiz uluslararası jimnastikte bir fenomen olan ve yaşayan Gabrielle Christina Victoria Douglas'ın hayatını konu almıştır. 1995 doğumlu olan Gabrielle Douglas bu alanda bir çok başarıya imza atmıştır. Bu genç yaştaki kişinin hayatının konu edinmesi inanın beni çok şaşırttı. Şu durumda bizler için bu tarz filmlerin alt yapısı da hazırlanmış oluyor. Bir nevi alıştırma yapılıyor Amerikan sinema sektöründe. Demem o ki genç sporcu kardeşlerimizin daha fazla çalışmaları gerekiyor. Bu duruma gelmek için ha gayret diyoruz.

Orjinal adı The Gabby Douglas Story olan filmin yönetmenliğini Gregg Champion yapmaktadır. Yönetmenimizin neden bu filme el attığı soyadından da anlaşılacaktır. Amerikan yapımı olan Gabby Douglas'ın Hikayesi Türkçe dublaj filminin türü biyografidir. 2014 yılı yapımı filmin süresi 1 saat 26 dakikadır. IMDb puanı ise 7,2'dir. Bu belgesel tadında olan filmin senaryo yazımını Sterling Anderson ve Maria Nation üstlenmiştir. Yönetmenin oyuncu tercihleri ise şöyledir; Regina King (Natalie Hawkins), İmani Hakim (Gabby Douglas), Brian Tee (Liang Chow), David Haydn Jones (Dirk) ve Sydney Mikoyla (Gabby Douglas)'dır.

Birazda Gabby Douglas'ın Hikayesi hd filminin konusuna değinelim. Hayatını jimnastiğe adamış olan Gabby Douglas için mekan ve yer fark etmeksizin yakın bir süre sonra yapılacak olan uluslararası bir turnuvaya hazırlanmaktadır. Hocalarının oldukça umutlu baktığı Gabby Douglas günden güne daha iyi bir duruma gelirken bir gün talihsiz bir kaza geçirir. Hayatı alt üst olur. Bu kazadan yara almasına rağmen sol bacağı hariç tüm vücudunu çalıştırmaya gayret eden Gabby Douglas ne yapıp edip bu durumdan kurtulup şampiyona için hazır bir hale gelip yarışacaktır. Bu turnuvada Gabby Douglas herkesin yüzünü güldürüp inanılmaz bir derece elde edecektir. Daha fazla detaya girmeden bu azimli kızımızın filmini izleyelim. Tüm azimli geçnlere gelsin bu yapım.

Tür: 2014 Filmleri, Biyografi, Türkçe Dublaj

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?