Yasal Bilgilendirme

Bu sitedeki tüm film, fragman, dizi, belgesel ve videolar tanıtım amaçlıdır. Lütfen beğendiginiz film, fragman, dizi, belgesel ve videolar satın alınız veya sinema da izleyiniz..

baskafilmizle.com, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir.
baskafilmizle.com‘de paylaşılan tüm film, fragman, dizi, belgesel ve videolar Facebook, Google, Yahoo vb. gibi video paylaşım portal ve sitelerinedn alınmaktadır. Telif hakları yükümlülüğü yukarıdaki web sitelerine ve bu sitelerin sahibi olan firmalara aittir. Sitemizdeki film, fragman, dizi, belgesel ve videoların hiç biri kendi sunucularımızda bulunmamakta ve barındırılmamaktadır. Bizim sunucularımızda sadece filmlerin afişleri bulunmaktadır. Buna rağmen hak sahiplerinin isteği üzerine inceleme sonucu sitemizden içeriklerini kaldırabiliriz. Eğer böyle bir talebiniz olacaksa İLETİŞİM bölümümüzü kullanabilirsiniz.

1-baskafilmizle.com üzerinden izlediğiniz videolardan ve sitenin kullanımından doğabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Siteyi gezecekseniz yada video izleyecekseniz gerekli uygulamalarla gerekli denetimleri yapmış olduğunuzdan emin olunuz.

2-baskafilmizle.com bünyesindeki tüm videolar yalnızca online seyretme niteliğinde hazırlanmıştır. İndirilmesi yada kopyalanması önerilmemektedir.

3- baskafilmizle.com  içerisinde yer alan tüm videolar asıl sahiplerine aittir.

4- baskafilmizle.com içerisindeki videolar istek üzerine eklenmektedir. Tarafımızca hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir.

5- baskafilmizle.com içerisinde yalnızca video linkleri bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda barındırılmamaktadır. Tüm videolar youtube, google video ve yahoo video gibi dünyaca ünlü video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır.

6- Telif hakkı içeren videolar videonun barındırıldığı video paylaşım sitesinden silindiğinde sitemizdende otomatik olarak silinmiş olur.

7- baskafilmizle.com olarak telif ihlalini çok ciddiye alıyoruz ve yasal telif hakkı sahiplerinin haklarını gayretle koruyacağız. Eğer siz baskafilmizle.com web sitesinde görülen içeriğin bir telif hakkı sahibi iseniz ve içeriğin kullanımını yetkilendirmediyseniz, iddiaya göre ihlal içeriğini belirlememiz ve harekete geçmemiz için bize yazılı olarak bildirimde bulunun.

8- Yazılı bildiriminiz aşağıdakileri içermelidir:

* İhlal edildiğini iddia ettiğiniz telifli işin belirleme kimliği.
* Tek bir bildiri ile birden fazla telifli işin ihlal edildiğini iddia ediyorsanız, ihlal edildiğini iddia ettiğiniz her bir işi belirten bir temsili liste sunmalısınız.
* İhlal edildiği ya da malzemeyi yerleştirmek için izin verilen yeterli ayrıntılı bilgiyi içeren ihlal aktivitesi ile ilgili malzemenin konumu ve tanımının belirli açıklaması.
* İhlal edildiğini iddia ettiğiniz malzemenin bulunduğu web sayfalarının belirli URL’sini ya da URL’lerine sahip olmalısınız.
* Şikâyet edilen taraf ile iletişim kurmamızı sağlayacak, şikâyet edilen tarafa ulaşılabilecek isim, adres, telefon numarası, elektronik posta adresi ve hakkında yeterli bilgi.
* Telif hakkı sahibi, temsilcisi ya da yasası tarafından yetkilendirilmemiş olmasından şikâyet edilen durumda malzemenin kullanımı konusunda şikâyet eden tarafın iyi niyetli inanca sahip olduğuna dair bir ifade.
* Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve yemin cezası altında şikâyet eden tarafın ihlal edildiği iddia edilen açık hakkın sahibinin yararına yetkilendirildiğine dair bir ifade.

Bu yüzden sitemiz hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Tüm telif hakları da bu paylaşım sitelerini alakadar eder. Sitemizde bulunan videolar , film şirketleri tarafından kaldırılması istenildiği takdirde gösterimden KALDIRILIR.